Очікування нового друга — це завжди радісна подія!

Учні 1-А та 1-Б класів із великим нетерпінням чекають на зустріч із новим другом – Хібукі. Вони із захопленням малюють його портрети, створюють затишне містечко для проживання, де йому буде комфортно та радісно. І ми щиро сподіваємося, що ця довгоочікувана зустріч відбудеться якнайшвидше!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *