Суперово, а головне з користю, провели час учні 5-А класу під час екскурсії в Київ. Їх гостинно запросили до себе працівники НУБІП. Тож сьогодні п’ятикласники відвідали Музей анатомії тварин, у якому понад 1,5 тисячі анатомічних експонатів, на власні очі побачили опудала тварин, зроблених таксидермістами музею, також зазирнули у внутрішній світ ссавців, птахів, плазунів та риб і відчули себе справжніми дорослими студентами на справжнісінькій лекції в університетській авдиторії. Крім того, ближче “познайомилися” зі свійськими тваринами, які живуть на території університету. А ще побували на неймовірно захопливому занятті в #Центр_наука_3_0, де на них чекав таємничий і надзвичайно цікавий світ під мікроскопом. Що важливо – упродовж дня учні ще й виконували різноманітні проєктні завдання з української та англійської мов, історії, математики, STEAM та ЗБД. І цей день, як сказали наші п’ятикласники, був супермегацікавим! А наприкінці п’ятикласники ще й вирішили зробити добру справу: зібрали всі разом більше 500 гривень на допомогу нашим ЗСУ, адже саме завдяки їм ми можемо навчатися, подорожувати й просто жити наше життя!















































