Продовжуємо допомагати нашим захисникам, радуючи їх домашніми смаколиками. Тож СШІТ № 2 продовжує челендж «Млинець захиснику» – і тепер це вже «3.0», адже третій рік ми вже передаємо їм тепло рідного дому у запашних смачнющих млинцях. Цей раз ми спекли (дякуємо за посильну допомогу ЗДО «Ромашка») і начинили їх аж 3120! А челендж «Млинець захиснику 3.0.» передаємо Золотоніській ЗОШ N3. І пам’ятаймо: лише разом ми – сильні й непереможні!









