Благодійний ярмарок: разом творимо добро!

Друзі, хочемо поділитися неймовірною подією! У нашій школі відбувся благодійний ярмарок, який згуртував усю шкільну родину! На ярмарку були представлені вироби, зроблені власноруч нашими талановитими учнями, батьками та вчителями: неймовірні домашні смаколики, креативні поробки, вироби з дерева та глини, а також багато іншого цікавого. Також під час заходу було нагороджено класи-переможці минулорічної акції «Еколавка» (збір пластикових кришечок для повторної переробки). І місце поділили учні 8-Б та 3-Б класів, ІІ місце – 8-А клас, ІІІ – 7-А клас.Щиро дякуємо кожному, хто долучився до організації ярмарку, хто взяв участь у підготовці та хто прийшов підтримати нас! Разом ми робимо цей світ кращим!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *