Багато позитивних емоцій приніс учням 9-А та 9-Б класу відпочинок у таборі “Максимум. Цікава програма, екстрим-активності в мотузковому парку, душевні посиденьки біля багаття, ігри для згуртування, теніс, більярд та спогади про школу на вечірній зустрічі зробили цей час незабутнім! Дякуємо ЗСУ за можливість відпочивати та табору ” Максимум” за чудову організацію та гостинність.



















