#День_класного_керівника

Квиток у літо отримав 3-А клас від свого класного керівника Альони Назарової! Станція відправки: СШІТ №2. Перша зупинка — гончарня, де кожен спробував створити свій власний виріб. Друга – коктейльно-смайликова, де діти насолоджувалися смаколиками та веселощами. І нарешті – третя: третьокласники поклали до своїх валізок чеклісти літніх справ та свідоцтва досягнень. Тож щасливої літньої подорожі, наші юні мандрівники! Насолоджуйтесь відпочинком та до нових зустрічей у 4-А!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *