Чудовою екскурсією до Черкаського зоопарку завершився навчальний рік в учнів та учениць 7-А класу. Дивовижний світ тварин з різних куточків нашої планети дивував і бентежив школярів своєю неповторністю та безпосередністю. Хочеться побажати, аби позитивні емоції, отримані під час поїздки, супроводжували вас, діти, упродовж усіх літніх канікул. Відпочиньте на славу, нехай вам щастить.





