Сьогодні на уроці англійської у 4 класі було справжнє турне. Тема — “Capitals”, і наші юні мандрівники презентували столиці так, що хоч зараз збирай валізи. Учні підготували яскраві постери-презентації з відомими місцями, цікавими фактами та фото, які вони добирали з великим захопленням. Лондон, Київ — кожна столиця ожила в дитячих розповідях.Було багато креативу, гарної англійської і трішки хвилювання, як перед виступом на сцені.Діти вчилися презентувати англійською, слухати одне одного та працювати творчо. І це було справді круто.









