21 вересня у м. Яготин відбулася відкрита першість КЗ КОР «Київська обласна ДЮСШ», де наші дзюдоїсти вибороли почесні нагороди та показали справжній олімпійський дух!
Срібло:
Воробйов Єгор • Старченко Іван
Бронза:
Беженар Гліб • Виноградов Денис • Дядюшенко Єгор
Наконечний Ярослав • Рахлін Богдан • Шарапа Вероніка • Караван Сергій
До останнього кроку боролись:
Варченко Артем • Клюса Дмитро • Лященко Єгор
Марченко Максим • Поночовний Лев • Пархомовська Марія
Тренер – Сніжана Собко
Подяка директору СШІТ/2 Олені Вертипорох за підтримку та віру в наших спортсменів!
Ви – наша сила, наша гордість і наше майбутнє!
Разом – до нових перемог!

