Теплий затишний вечір, аромат гарячого шоколаду з маршмелоу, щирі розмови — саме такою стала зустріч одинадцятикласників із нашою директоркою.«Про що говорили?» — Про важливе. Про сенси, цілі, мрії. Про те, чим була для кожного і кожної школа, і що вони беруть із собою у доросле життя. Було по-дорослому глибоко й водночас по-дитячому світло.Родзинкою вечора стало створення енергетичного смаколика — особливого, зарядженого добром і теплом, з любов’ю до себе й світу.Такі моменти залишаються в серці. І стають тією опорою, з якою йти у нове — не страшно.























