Звіт директора за 2024-2025 навчальний рік

У СШІТ № 2 відбувся Звіт директора за 2024-2025 навчальний рік. Директорка школи Олена Вертипорох підбила підсумки роботи закладу за цей проміжок часу та окреслила перспективи на майбутнє, дала вичерпні відповіді на поставлені під час опитування запитання щодо освітнього та виховного процесу закладу.За підсумками таємного голосування, у якому взяли участь 433 представники шкільної спільноти: батьки, учні 9-11 класів, працівники закладу, – 99,8 % опитаних вважають роботу директорки школи задовільною.Тож, об’єднані спільною метою, не зупиняємося на досягнутому та втілюємо разом задуми та ідеї у життя задля максимально ефективної роботи СШІТ № 2!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *