Нушівці 3-А класу здійснили незабутню подорож до Канева в рамках міжгалузевого проєкту”Перлини Черкащини “, який поєднав знання з ЯДС, української мови, образотворчого мистецтва, фізичної культури. Школярі відвідали Тарасову гору, музей, світлицю, могилу поета. Вони побачили різні видання книги “Кобзар”, картини та документи. Особливе враження справив краєвид на Дніпро з могили Шевченка, підйом на гору і спуск також. Екскурсія стала яскравим підсумком спільної дослідницької роботи, сприяла формуванню національної свідомості, поваги до культурної спадщини та розвинула інтерес до української літератури й історії.











