Юні дзюдоїсти Золотоніської школи №2 здобули медалі на турнірі в Яготині

Наші дзюдоїсти (тренер Сніжана Собко) успішно виступили на змаганнях 4 травня в місті Яготині, учергове продемонструвавши наполегливу підготовку, спортивну витримку та прагнення підкорювати вершини. Тож вітаємо золотих призерів: другокласників Гліба Беженара й Богдана Рахліна та шестикласника Артема Варченка. Другокласники Софія Вознюк, Єгор Воробйов, Єгор Лященко, Іван Старченко та восьмикласниця Маргарита Пух здобули срібло. А бронзовими медалями поповнили скарбничку досягнень першокласник Єгор Дядюшенко, третьокласники Денис Виноградов і Матвій Хіврич, шестикласник Даніл Чувашов та семикласниця Вероніка Шарапа. Вітаємо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *