В рамках проєкту “Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги” відбулися фінальні ігри з волейболу серед юнаків 9-11 класів. Вітаємо нашу сшітівську команду у складі Безкровного Назара, Бражника Вадима, Ткаченка Назара, Дмитренка Назара, Шкурка Ігоря, Строканя Максима та їхнього вчителя Олександра Воробйова з ІІ місцем на районному етапі.

