Футзальні баталії: команда дівчат виборола бронзу на районному етапі змагань!

24 березня відбувся районний етап змагань у рамках проєкту “Пліч-о-пліч” з футзалу серед дівчат 5-9 класів.Вітаємо команду дівчат у складі Нестеровської Даші, Перехрест Ані, Хомко Іри, Яронної Кіри, Веремієнко Насті, Бурої Маші та їх вчителя Мозгового Миколу Олександровича з 3-м місцем. Бажаємо наступних яскравих перемог.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *