Може здатися, що у XXI столітті чоловіки та жінки мають рівні права і можливості, що нерівності подолані й усі розмови про рівність жінок видаються перебільшеними. Сьогодні це питання підняли й учні 7-А класу на уроці Громадянської освіти (учитель Валентина Заіка), які говорили про права жінок у різні періоди історії, у різних країнах, а також створили паперову модель до Дня Прав Жінок, запропоновану проєктом “MemoryCraft”. Зрештою, семикласники з’ясували, що жінки пройшли складний шлях боротьби за свої права від їх повної відсутності до отримання повноцінних виборчих прав і не лише. Однак боротьба триває і прямує до загальної рівноправності!









