Сьогодні у нашому 8-А класі відбулося справжнє літературне свято – День читання вголос (учитель Юлія Опанасенко). Цього разу ми відкривали для себе унікальну та захопливу книгу черкаського письменника, колишнього вчителя нашої школи Сергія Мозгового «Йо і земляни»! Читання – це завжди магія. Але коли читаєш вголос, магія стає ще потужнішою! Учні та учениці разом ніби вирушили у міжгалактичну подорож, познайомилися з інопланетним гостем в образі котика Йо, який потрапив на Землю, і намагалися зрозуміти цей дивний, а іноді й нелогічний світ очима прибульця. Відрадно, що діти мали можливість почути авторське виконання твору: Сергій Мозговий озвучив пригоди котика Йо на YouTube. Потім читання вголос набрало обертів: хтось читав емоційно, передаючи голосом усі почуття героїв, хтось намагався максимально виразно відтворити сцену, а дехто навіть додав акторські нотки! Наприкінці заходу восьмикласники за допомогою штучного інтернету спробували створити свої ілюстрації до книги й скласти конкуренцію художниці Ользі Курській, яка «оживляла» «Йо і земляни». Кожен присутній зрозумів: читання вголос – це не лише про книгу, а й про емоції, спілкування, сміх і нові ідеї! Читати – це круто!
















