19 грудня учні нашої школи взяли участь у І (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук. Свої роботи сшітівці презентували у двох секціях: «Українська мова» (десятикласниця Анастасія Тараненко із дослідженням «Вербалізація концепту ЗАХИСНИК у сучасній пісенній творчості», керівники Ганна Васильчук та Тетяна Терещенко) й «Internet_технології_та_вебдизайн» (одинадцятикласниця Анастасія Науменко із роботою «Дослідження чинників популярності українських літературних вебсайтів: кейс сайту присвяченого Василю Симоненку», керівник Віталій Тукало) Учасниці продемонстрували високий рівень підготовки, креативний підхід до обраних тем і вміння презентувати результати своїх досліджень у постерному захисті своєї роботи та в науковій конференції.Бажаємо юним науковцям гідно захистити свої роботи на рівні області, а науковим керівникам — успіхів у подальшій роботі.








