Новорічний «Майстер-шеф. Діти. 3 сезон»

У 4-А класі відбулася справжня кулінарна казка – новорічний «Майстер-шеф. Діти. 3 сезон»Наші маленькі кухарі взялися за справу з усією душею: приготували неймовірно смачні новорічні смаколики, відточили свої кулінарні навички та отримали масу задоволення. Цей день став особливим для всіх: святкова атмосфера, яскраві емоції, новий досвід та тепло й готовність поділитися своїми ідеями з рідними, які кожен взяв із собою додому. Дякуємо всім за участь, підтримку та незабутні моменти! Свято вдалося на славу, адже було весело, смачно і по-домашньому тепло!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *