13 грудня в Черкасах пройшов Всеукраїнський турнір на підтримку ЗСУ. За медалі змагалися дзюдоїсти з Чернігівської, Кіровоградської. Полтавської, Дніпропетровської, Київської та всіх куточків Черкаської області – загалом більше 220 учасників. Учергове вітаємо наших спортсменів-сшітівців і їхню тренерку Сніжану Собко. Попри високу конкуренцію на цих змаганнях, нам є чим пишатися: семикласниця Софія Гавриленко та Вероніка Шарапа вибороли срібні медалі. Непогані результати та неабияку витримку продемонстрували шестикласники Артем Варченко, Сергій Караван, Даніл Чувашов та восьмикласниця Марія Пархомовська. Тож уперед до нових перемог!



