Обрання Голови учнівської ради школи

Серед не зовсім радісних новин так тішать приємності! Такою приємністю стало обрання Голови учнівської ради школи. Цю посаду тепер обійматиме учениця 9-А Анна Слинько, а допомагатимуть їй Дарина Тогобіцька, Олександра Скрипник, Ірина Хомко, Марія Баранник та Марія Пархомовська. І, звісно ж, Анастасія Тараненко – лідер старшокласників Черкащини. Усі нагальні шкільні питання лідери нашого самоврядування вже встигли обговорити за спільним чаюванням із директоркою школи Оленою Вертипорох.Тож попереду багато цікавих ініціатив на шляху до успіху школи загалом і кожного зокрема!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *