У листопаді учні 5-Б класу мали можливість узяти участь в XXIII Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «На Урок», продемонструвавши свої знання та здібності з математики. Приємно назвати переможців – Діану Грабар та Марію Булах, які показали високі результати. Максим Луценко та Арман Мошкін отримали сертифікати за участь в олімпіаді. Вітаємо учасників та бажаємо попереду багато перемог!





