Сьогодні у змаганнях з футзалу наші команди дівчат довели, що справжній дух боротьби, взаємопідтримка та віра в себе творять дива! У рамках проєкту “Пліч-о-пліч” дівчата завдяки своїй витримці та майстерності здобули блискучу перемогу! Вітаємо команду дівчат у складі Гоцюк Ані, Перехрест Ані, Хомко Іри, Яронної Кіри, Веремієнко Насті, Бурої Маші, Половнікової Алесі, Кучеренко Маші, які змагалися у віковій категорії 5-9-х класів і вибороли переможне І місце.Також щиро вітаємо команду дівчат у складі Захарченко Насті, Зінченко Тані, Кунчич Віки, Нестеровської Даші, Гнатенко Софії, Полової Віталіни, Мокій Даші, Слинько Ані (вікова категорія 10-11 класи) із заслуженим ІІ місцем. Наші вітання тренеру команд Миколі Мозговому і побажання наступних яскравих перемог! Дякуємо за яскраву гру, емоції та незабутні моменти!



