Учні 4-А вшанували пам’ять жертв Голодомору.Діти разом створили карту пам’яті, де кожен колосок та шматочок хліба символізували життя, а свічка – нашу пам’ять про тих, хто став жертвами страшної трагедії українського народу. Це був важливий урок історії та людяності, який нагадав нам про цінність хліба, свободи та єдності. Пам’ятаємо, щоб ніколи більше не допустити подібного.








