З 25 листопада по 10 грудня наша школа приєдналася до міжнародної акції «16 днів проти насильства». Це час, коли ми разом нагадуємо про важливість боротьби з насильством у всіх його проявах – у родині, на роботі, у школах, на вулицях та в онлайн-просторі. Насильство не має кордонів, і кожен із нас може зробити свій внесок у створення суспільства, де пануватиме повага, підтримка та людяність.
