11 жовтня – Всесвітній день дівчаток, тому жіноча частина 5-А класу разом зі своїми мамами відсвяткували його по-особливому! До них завітала візажист-косметолог, яка провела захоплюючі майстер-класи по догляду за обличчям та основ мейкапу. Учасниці не тільки весело провели час, але й дізналися багато корисного. Також їх чекали смачні гарбузові частування у вигляді поживних коктейлів. Атмосфера була неймовірна – цікаво, радісно та пізнавально!





















