Сьогодні учні 2-б класу отримали море задоволення і купу позитивних емоцій- спробували себе не просто у ролі відвідувача піцерії, а у ролі справжнього піцейоло! Все зробили самі: розкачали тоненьке тісто, вибрали соус і начинку на свій смак та дочекалися, поки цей витвір кулінарного мистецтва спечеться. Це було найважче, адже чудовий аромат свіжої піци відчувався аж на вулиці! А потім, як годиться, дружно смакували спеченими шедеврами за цікавою розмовою про батьківщину піци-Італію, про те, як виникла перша піца і, звичайно ж, про те, хто піде на канікулах підпрацьовувати в піцерію, адже сертифікат про проходження курсу піцейоло діти теж отримали!Дякуємо ЗСУ за такий щасливий час!
















