Сьогодні наша СШІТ № 2 радо вітала класних керівників 5-8 класів на семінарі з теми «Знайомство з програмою соціально-емоційного та етичного навчання (СЕЕН)». Марина Галат і Юлія Гордієнко занурили присутніх у СЕЕН, ознайомили із програмою та практиками ресурсності, показали фрагмент уроку. Класні керівники шкіл громади могли відразу ж не тільки обговорити важливість побаченого, а й спробувати самостійно провести найбільш вподобану практику ресурсності. Наприкінці зустрічі присутніх чекав надзвичайно приємний сюрприз – чаювання з присмаком СЕЕН. Наші поважні гості створювали особливі чаї за власним неповторним рецептом, використовуючи спеції за бажанням. Аромат кардамону, анісу, чорного перцю й ще чогось загадкового та затишно екзотичного не тільки тішив рецептори, а й пробуджував давно забуті відчуття спокою, гармонії та рівноваги.














