Заряджаємося на Перемогу!

Сьогодні перше березня, перший день весни. Багатоголосим талановитим ехом відшумів, відспівав, відтанцював і прокотився Золотоношею благодійний концерт СШІТ №2. Завтра буде велике інтерв’ю, багато світлин і заново пережитих щемливих емоцій. А сьогодні так хочеться, щоб була просто весна – мирна, спокійна, справжня… Така до болю бажана, якою її бачать неймовірні учні школи № 2 у відеороботі на слова нашої талановитої землячки Алли Павленко. Заряджаємося на Перемогу, віримо у мирну весну, спокійне літо і щасливі всі наступні пори року. Мріємо, надіємося, від усього серця віримо…


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *