Учителі нашої школи завжди радо діляться з колегами своїми напрацюваннями. От і цього разу на практичному онлайн-семінарі філологи СШІТ № 2 Ганна Васильчук, Валентина Курило і Юлія Опанасенко презентували свій досвід на тему “Діяльнісний підхід і формувальне оцінювання на уроках української мови та літератури”. Працюючи в пілотних класах Нової української школи, наші вчителі мають методичні родзинки практичного характеру. Їх високо оцінили колеги, щиро подякувавши за цікавий та змістовний семінар.






