За ці дні фільм Дмитра Комарова «Рік» переглянуло багато українців. Рік, який змінив кожного з нас… Рік мужності, рік незламності, рік нестримного руху до свободи. У кожного своя історія і свої спогади, багато із яких зібрані у кадрах цього фільму… Десятикласники теж переглянули його. Планували подивитися лише першу частину, але… Не змогли залишити байдужим їх ці кадри – переглянули обидві частини… А потім було багато думок, різних, але таких щирих: «Коли ти дивишся фільм, страшно уявити, що ці кадри засновані на реальних подіях, але водночас ти розумієш, за що ми боремося…» «Під час перегляду кожен із нас згадав перший день війни і зрозумів, наскільки сильнішим став…» «Коли ти дивишся такі кадри, розумієш цінність життя і те, що до війни ми не знали, як багато ми насправді маємо…» «Дивишся – і розумієш, що наше життя не буде таким, як раніше…» «Боляче, коли ти бачиш, як хочуть убити твою націю… І як гордо ти розумієш, яка вона незламна…» «Під час багатьох моментів – мурашки по тілу… Під час багатьох моментів – сльози, а ще багато гордості й віри в наш народ!» «У мене було відчуття болю, а ще – упевненості в незламності нашого народу…» «Переглядаючи фільм, я зрозуміла, який незламний наш народ…» «A я під час фільму ще раз упевнився: перемога за нами і дуже скоро…» «Біль і страх, гордість і захоплення нашими військовими, які мають силу усміхатися навіть там, на нулі, радість за тих, хто повернувся з полону і віра в Перемогу» «Фільм про те, що ми не маємо права забувати!» «Вразила історія маленького хлопчика Петровича. Дуже вразила» «Фільм про те, як цей рік навчив нас багатьох речей: когось складати своє життя в одну валізу, когось – розрізняти бойову техніку, а всіх навчив пишатися своїм народом» «Коли дивишся ці кадри, збільшується мотивація зробити все можливе, щоб перемога була якнайшвидше».



