Створювали графічний інтерфейс

Цікаво та змістовно пройшов урок в 11 класі. Учні вивчали, як створювати графічний інтерфейс користувача на мові Python. Учениця Руденко Анна виконувала роль наставника, розповіла учням, як створювати кнопки, написи та текстові поля мовою програмування Python. Потім учні об’єдналися в групи і складали розібрану програму за результатом її виконання, а потім прийшов час гри «Змійка» (учні по черзі тягнуть питання, хто не знає – стає у хвіст змійки та змінює питання).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *