Закінчився регіональний науково-методичний STEM-тиждень «Освітні можливості для майбутнього». За цей час слухачі мали нагоду переконатися, що STEM-освіта – це цікаво, дуже пізнавально і сприймається учнями на «ура». Наші вчителі Яна Талан, Катерина Демеденко та Оксана Опрафат, які були спікерами завершальної зустрічі «STEM-освіта: природничо-математичний аспект», поділилися зі слухачами власним досвідом використання STEM у дослідницькій діяльності природничої галузі та реалізації в освітній діяльності таких основних принципів STEM як інтеграція, дослідження та розробки. Підсумовуючи, зазначимо: отримані під час таких зустрічей знання стануть у пригоді всім, кого цікавить щось нове, креативне у навчанні, те, що дозволить і вчителю, і учням розправити крила – саме це так цінується у СШІТ № 2.







