Триває регіональний науково-методичний STEM-тиждень «Освітні можливості для майбутнього», активну участь у якому беруть учителі СШІТ № 2. Так, 21 квітня спікерами зустрічі «Інженерія, дизайн та мейкерство!» стали Ксенія Літвинська та Наталія Туліна. Вони поділилися досвідом впровадження мейкерства в інтегрованому курсі STEM та поєднання вивчення матеріалу з технологій зі STEM-проєктами. Їхні розповіді викликали щирий інтерес учасників, адже за реалізацією SТЕM-орієнтованого підходу з використанням інноваційних технологій, засобів та моделей освіти – майбутнє.





