Одним із «китів», на яких повинен триматися сучасний світ, є доброчесність. У СШІТ № 2 це добре розуміють і багато працюють над формуванням її культури в усіх учасників освітнього процесу. Тож до проєкту «Навчання суспільної доброчесності в українській початковій освіті», організованим ГО «Смарт Освіта» у партнерстві з німецькою організацією ChildFund Deutschland , долучилися і юні сшітівці – учні 2-А (учитель Талан Я.Г.) та 4-А (учитель Приходько Т.М.) класів. Бути чесним – перед собою, перед тими, хто тебе оточує, перед усім суспільством – непросто, але цього можна і потрібно вчитися. У СШІТ саме так і роблять!
























