Щирі вітання переможцю!!!

Щирі вітання переможцю!!! Учень СШІТ 2 Назар Котко посів почесне І місце в обласному етапі ХХІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості “Об’єднаймося ж, брати мої!” у номінації “Література” (творчий керівник Юлія Опанасенко). Назарові як сину військового близькою була цьогорічна тема: “Заради честі, миру і майбутнього України”. Тому його оповідання “Сповідь сина героя” до останньої літери проймає своєю щирістю, почуттям гордості та чуттєвістю. Вітаємо Назара з перемогою і зичимо успіхів на всеукраїнському рівні! Пишаємося тобою!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *