У СШІТ № 2 люблять свята і шанують традиції. Тож на шкільний конкурс малюнків «Новорічні свята – мої сімейні традиції» було представлено чимало справжніх шедеврів наших юних художників, які радо вітають всіх із прийдешніми святами. А кращі роботи братимуть участь у наступному етапі конкурсу, який проводить Благодійний фонд «РАЗОМ» Людмили Русаліної.


