Новорічні смаколики

Кожна дитина сподівається на маленьке диво і з нетерпінням його чекає. Але не тільки діти радіють цьому святу – кожен із нас вірить в здійснення заповітної мрії. Учні школи завжди з величезним задоволенням раді долучатися до благодійної ініціативи. Цьогоріч дівчатка 10-11 класу взяли участь у благодійному флешмобі з виготовлення та розпису новорічних смаколиків що був ініційований Золотоніським Центром надання соціальних послуг.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *