Вже традиційно майбутні першокласники поспішали суботнього ранку до СШІТ №2. Сьогодні на них чекала надзвичайна подія – закриття Школи майбутнього першокласника. Від отриманого позитиву і набутих знань було весело і трішечки сумно, бо дружні зустрічі закінчились до 1 вересня. СШІТ №2 чекає вас у новому навчальному році! До зустрічі!

































