«Доброго ранку, школо! Сьогодні починає роботу наше шкільне радіо – найпозитивніше радіо у світі – СШІТ FM. На календарі 20 березня – Україна і весь світ святкують День щастя,» – такими словами чотири роки тому розпочало свою роботу наше шкільне радіо СШІТ FM. В ролі радіодіджеїв спробували свої сили тодішні дев′ятикласники Влад Костогриз, Анастасія Луцик та Дмитро Завадський. Їхні голоси поривом весняного вітру увірвалися до радіоефіру, сповіщаючи про останні шкільні новини, вітаючи іменинників та розважаючи школярів винятково україномовною музикою. Мінялися радіодіджеї, редактори, контент… Проте незмінними довгих чотири роки є щоденні прямі радіоефіри із побажаннями щастя та гарного настрою від найпозитивнішого радіо у світі – СШІТ FM.



