#Успіх_моєї_родини #PLAY_FEST_2020

#Успіх_моєї_родини
#PLAY_FEST_2020
Як часто у житті ми в шаленому темпі летимо кудись, щось робимо, до чогось прагнемо… Й інколи просто банально не вистачає часу задуматися: а для чого це все? Відповідь, здається, напрошується сама собою: щоб досягти успіху!
Кожна людина мріє бути успішною. Та чи просто це? Адже реалії сьогодення підкидають усе нові й нові виклики, влаштовують випробування.
Наша школа, попри карантин, є активним учасником різноманітних освітніх заходів. Одним із них є фестиваль PLAY FEST 2020, що цьогоріч перейшов у формат онлайн. Кожен освітній заклад працював над проєктом “Успіх моєї школи”, а дітям з батьками було запропоновано почаклувати над темою “Успіх моєї сім’ї”. Завдання як ніколи лягло на душу нашим творчим родинам. Ними було спроєктовано й створено найрізноманітніші репрезентації відповіді на питання: у чому полягає успіх вашої сім’ї? Мегатворчі Lego-проєкти, лепбуки, фотоколажі, навіть різноманітні смаколики й випічка – ще далеко не повний перелік усього, що нафантазували і втілили в реальність діти з батьками, міркуючи над успіхом сім’ї. Вкотре переконуємося, що щасливий той, хто щасливий у себе вдома. Адже сім’я – це найдорожче, що є в кожного з нас.
Найприємніший обов′язок батьків – піклуватися про дитину та любити її. Саме любити, а не залюблювати. Адже дитина – це не пуп Землі, а маленька планета, яку треба вміло й якісно вивести на свою орбіту у Всесвіті.
Тут на допомогу й приходять учителі, які завдяки своїм знанням, високому професіоналізму та всеосяжній любові уміють із планети зробити зірку, а учнів об′єднати у сузір′я успішних особистостей.
Модель досягнення успіху нашої школи графічно можна зобразити у формі олівця, стержнем якого є дитина. Опікуються нею батьки, вчителі та соціум. Завдяки компетентнісному, діяльнісному та особисто-орієнтованому компонентам і спираючись на інформаційну платформу олівець щоразу малює різними кольорами, а ми пам′ятаємо, що змішування всіх кольорів світла утворює білий колір.
Білий – це чистий, світлий, сповнений надії. Як є tabula rasa («чиста дошка»), на якій можна писати з чистого листка кожну сторінку свого життя, так і ми створили олівець з універсальним стержнем, яким кожен по-своєму може писати свою історію успіху: успіху особистості, успіху кар′єри, успіху сім′ї… Успішного життя в цілому…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *