#Онлайн_зустріч_з_психологом #Перезавантаження

Ми звикли, що життя вирує і мчить із неймовірною швидкістю. Все за графіком, кожна година розписана до найменших дрібниць. Все навколо звичне і буденне, а такий шалений ритм – норма життя. Але, що робити, коли звичний ритм дав збій? Чим зайняти себе, коли маєш достатньо вільного часу? Як з користю для себе і без шкоди для інших провести карантин?

Пропоную зайнятися цікавим видом діяльності – Арт-терапією.
Цей напрям має дуже багато видів, кожний із яких відповідає певному виду мистецтва. А це означає, що кожен може знайти щось своє – близьке і цікаве.

Так, музика сприяє подоланню депресії, тривожності, стресу та зменшує хвилювання, покращує пам’ять, концентрацію уваги.
Танець допомагає покращити сімейні стосунки, соціальну взаємодію дітей з однолітками, розвинути соціальні навички, впевненість у собі, креативність, уяву, покращити самопочуття, подолати страх .
Малюючи, можна висловити і оцінити свої думки, почуття і емоції.

І якщо ви, прочитавши цю статтю, досі вважаєте, що карантин це марна трата часу, джерело стресу чи паніки, тоді вам варто переглянути свої погляди. Адже карантин – час можливостей покращити своє здоров’я, налагодити сімейні стосунки, весело провести час із своїми дітьми, отримати неймовірні емоції, а головне – для цього не потрібно виходити з дому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *