У СШІТ № 2 з учнями школи проводиться належна просвітницько-виховна робота по запобіганню булінгу, насиллю між ними та вихованню у них толерантного ставлення один до одного, до батьків, до тих, хто оточує.Так, 9 грудня з учнями 3-А, 5-А, 6-Б класів Читати далі …









