Сучасний світ неможливо уявити без Інтернету, тому особливо важливо знати, як залишатися в ньому у безпеці. Протягом жовтня в СШІТ №2 проходив Місячник кібербезпеки, мета якого — сформувати в учнів культуру безпечної поведінки в онлайн-просторі. Учні брали участь у виховних Читати далі …



