До Дня Незалежності України Ліга старшокласників Черкащини ініціює флешмоб — “Рушник Перемоги!».У кожній школі Черкащини закликаємо створити свій власний рушник — з малюнків, у яких учні зображують, що для них означає Перемога. Адже — це не лише про кінець війни. Читати далі …









