Обласна Ліга старшокласників Черкащини щиро вітає всіх зі світлим святом Великодня! Нехай це величне свято наповнить ваші серця добром, вірою та надією. Бажаємо кожній родині миру, злагоди й щастя! Великдень нагадує нам про силу відродження, про незламність духу, яка сьогодні, як ніколи, живе в кожному українці. Висловлюємо щиру подяку нашим захисникам — Збройним Силам України — за мужність і відданість. Завдяки вам ми зустрічаємо Великдень під мирним небом. Нехай світло Христового Воскресіння огортає кожного захисника та захисницю, дарує сили, оберігає і наближає довгоочікувану Перемогу! Христос Воскрес! Світлого вам Великодня!
