Всі діти з нетерпінням чекають весни. Хочеться яскравого сонечка, молодої травички і, звичайно ж, яскравих весняних квітів. Учні 2-Б класу готуються зустріти весну своїми чудовими барвистими картинками-шедеврами. Діти малювали весняні квіти за допомогою виделки. У свої малюнки вони вклали бажання Читати далі …









