День добрих сердець у 3 класі

День святого Валентина, головний девіз дня: «Шануймо та цінуймо кожного!»​ Наші діти влаштували справжній марафон добрих справ та обмін валентинками. Кожна листівка — це маленьке «дякую» за спільні ігри, допомогу на уроках та міцну дружбу. Неймовірно пишаємося тим, якими чуйними та вихованими ростуть наші третьокласники.​Нехай ця атмосфера взаємоповаги залишається з нами протягом усього року! Подивіться, як багато любові в одному класі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *