СШІТ № 2 та ДТЕУ: міцне партнерство заради успіху випускників

У СШІТ № 2 та Державного торговельно-економічного університету – давні дружні й партнерські стосунки. Багато наших випускників є студентами ДТЕУ, а в листопаді 2024 року заклади уклали угоду про співпрацю. Тож було неймовірно приємно отримати від керівництва університетку слова подяки за підготовку наших учнів до навчання у закладах вищої освіти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *