У СШІТ № 2 та Державного торговельно-економічного університету – давні дружні й партнерські стосунки. Багато наших випускників є студентами ДТЕУ, а в листопаді 2024 року заклади уклали угоду про співпрацю. Тож було неймовірно приємно отримати від керівництва університетку слова подяки за підготовку наших учнів до навчання у закладах вищої освіти.

